| Briosaaa a întrebat:

Heii:X.Luni ies cu gasca in oras. Si nu stiu cum sa ma imbrac avand in vedere ca:

Adoor: movul, albastru deschis, gri, negru si roz

De obicei port: tenesii. ( eventual sandale)

Aaa. Si cum sa imi fac parul?

Msilove struck multlove struck. Cel mai bun raspuns are funda.

Răspuns Câştigător
| Lola_6438 a răspuns:

Am cateva sugestii thinking, dar asta depinde si de stilul tau.
-o rochita de vara cu sandale si niste bratari rotunde sau un ceas, si parul prins intr-un coc lejer, o coada prinsa de suus, sau lasat liber(doar sa nu-ti fie cald).
-niste pantaloni scurti de blugi si un maieu mov, daca tot iti place movul.big grin si niste tenisi sau sandale.cu parul spic, sau tot prins in coada de sus(arata dragut mai ales daca e indreptat ).
-dac ploua te sfatuiesc sa iti iei niste blugi pana cu un tricou nu prea larg sau un maieu mov cu o bluza gri sau alba cu maneca lunga, cu nasturi, impreuna cu niste tenisi; iar parul lasat pe spate.thinking

sunt multe posibilitati, daca as vedea ce haine ai in dulap, poate ti-as fi mai mult de folos.In plus conteaza cum arati, cum iti sta bine, ce te avantajeaza.
Sper ca te vei descurca, si. have fun. devil

5 răspunsuri:
| Nimic special a răspuns:

Cred ca o rochitica si sandale :D
sau un maieu si pantaloni scurti cu tenisi :d. este foartecald si trebuie sa te imbraci mai lejer.
o pereche de pantaloni scurti de blug cu o bluzita aiera.
http://www.google.ro/......tp?/imgres 200&itbs=1&iact=hc&vpx=1028&vpy=190&dur=131&hovh=239&hovw=211&tx=185&ty=125&ei=8KlaTKmlKuafOOvq8aAP&oei=8KlaTKmlKuafOOvq8aAP&esq=1&page=1&ndsp=34&ved=1t:429, r:19, s:0&biw=1280&bih=893
http://www.google.ro/......tp?/imgres 600&itbs=1&iact=hc&vpx=140&vpy=434&dur=141&hovh=201&hovw=251&tx=96&ty=83&ei=HqpaTOHiENmTOMWM0NYP&oei=8KlaTKmlKuafOOvq8aAP&esq=2&page=2&ndsp=32&ved=1t:429, r:6, s:34&biw=1280&bih=893
http://www.google.ro/......tp?/imgres 200&itbs=1&iact=hc&vpx=454&vpy=464&dur=948&hovh=275&hovw=183&tx=98&ty=154&ei=SapaTOWtLMKaOPqC5KgP&oei=SapaTOWtLMKaOPqC5KgP&esq=1&page=1&ndsp=40&ved=1t:429, r:34, s:0&biw=1280&bih=893

legati parul intr-o coada si tapeazal :>.

| AdeEalx a răspuns:

Eu te sfatuesc sa iei daca ai desigur:-?
o rochita din acelea care se poarta acum, gen marinaresc, cu talia mai inaltuta, cred ca sti despre ce vorbesc si cu niste tenesi vine perfect, iar parul te sfatuiesc(acum se poarta toate coafurile care au cozi impletite, sau ceva impletit:) ) sa. l fcai ceva asa mai neobisnuit un fel de coc din care sa plece o coada impletita si sa coboare pe umarul tau, mi.am facut si eu intr. un timp asa, s.ar vedea foarte bine, mai ales ca totul este in trend acum:*
sau o coada de peste, in genu http://www.google.ro/......tp?/imgres 600&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=392&oei=mqNaTJ2NJ9e2sgaRo5Fz&esq=27&page=2&ndsp=15&ved=1t:429, r:6, s:25&tx=70&ty=91&biw=1024&bih=671
sau uite aici mai multe modele http://www.divahair.ro/......n_tendinte
si sa nu uiti de machiaj:x
poti sa. ti ori ochii in evidenta, ori buzele, care crezi ca te.ar avantaja mai mult:), dar niciodata amandoua variantele.
sper sa. ti placa ideea mea, mie una. mi place, pentru.ca e stil de vara si merge.
te.am pupat si sper sa te simti bine cu prietenii.

fundita;;)?

| AdeEalx a răspuns:

A si am uitat de accesoriithinking
la aceasta rochita merge doar o geanta cu breteaua lunga de se tine pe umar, iar gentuta este potrivita, cred ca sti despre ce vorbesc, poti pune si niste margeluse in culori vii, de preferat rosu sau nuante de rosuthinking pentru. ca vine perfect cu imprimeul marinaresc.
cam atat cred ca iti mai vine inspiratia pe drum:*.

| AnaBlackVampire a răspuns:

Pantaloni de o culoare (roz, albastri, verzi...etc) cu un tricou negru cu modele haioase (colorate) tenesi (conversi sau skateri) colorati sau de o singura culoare (pot si fi negri).big grin

Eu asa mas imbracabig grin succes si distractie placuta

Scz am uitat de parwinking pai:daca il ai lung o coada xl e super sau onduleazati-l
daca e scurt fa-ti suvite funky cloloratebig grin

Acum iti zic succes si distractie placutalaughing

| alynuss a răspuns:

Mie de exemplu imi place foarte mult combinatia dintre culorile roz si negru! Daca vrei sa te imbraci elegant, ai puteai sa te imbraci cu o rochita in care sa nu iti fie chiar frig cu niste sandale, ar fi cel mai bine, dar daca vrei sa te imbraci mai casual, poti sa iti iei tot o rochita insa cu tenesi, sau o fusta cu o bluza sau tricou si in picioare tenesi. Sper ca te'am ajutat! Vara de obicei se poarta culorile vii asa ca cred ca ar fi bine sa te imbraci in roz, albastru deschis sau mov!