| badgirl_5980 a întrebat:

Hey dragii mei prieteni de pe TPU! am o intrebare:Eu am parul cret... ce sa fac sa imi stea putin mai intins dar fara sal dau cu placa? Nu imi dati nume de sampoane pentru ca deja am unul foarte bun si nu vreau sal schimb! Vreau doar sa stiu dupa ce ma spal pe cap ce fac? Cum il pieptan? Il prind? spuneti-mi ce sa fac ca sa-mi stea mai drept... dau raspuns castigator

4 răspunsuri:
| Dianaa94 a răspuns:

Nu prea merge am incercat eu... orqm mai bine incearca sal aranjezi asa cum e cret ca si eu m-am invatat.

| ALLe_6931 a răspuns:

Am aceeasi problema daca gasesti o solutie sa iti stea drept te rog anunta`ma love struck!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te consideri f norocoasa ca ai par cret.Dar daca tu il vrei drept.NO PROBLEEMO! Sfatul meu este ca, dupa ce te speli, cand e inca ud, perie-l foarte bine. Si daca vezi ca tot nu-ti place cum iti sta. Aplica un strat subtire de gel de par si repeta operatinea. Nu e usor.Si eu am trecut prin asta. Dar cu siguranta te vei obisnui cu ideea ca e mai bine natural decat cu placa. Sper ca te-am ajutat! big grin

| PAMparam a răspuns:

Ca iti spun dar parerea mea este c adica asa tea lasta natura sa sa ramai...sau ma rog pai il piepteni f bine si cand il usuci il usuci cu piaptanu si peria adica il tii in tins cu ajutorul periei si a piaptanul dand usor cu feonu laughingsper ca ai inteles cevawinking