| InnaBotezatu a întrebat:

Hey fetelor ce consumati voi pe timpul unei saptamani la mic-dejun, pranz si cina? Vreau raspunsuri sincere. Funda

Răspuns Câştigător
| Pufi1999 a răspuns:

Mic dejun: ceva usor, vafe, fructe, iaurt
pranz: rosii, castraveti, salata de vinete, ardei copti, ardei gras, masline, branza, sunca, paste cu sos
cina: toto aceleasi lucruri

8 răspunsuri:
| MirelaC a răspuns:

Salut
Nu le am programate asa..ma trezesc pe la 10-11 si ma bag in pat pe la 12-1-2 si in timpul asta eu tot mananc.Nu am un program fix la care sa iau masa.Mananc ciorba,friptura, branza, lapte, cartofi prajiti, legume..mai ales rosii, imi fac ochiuri.Si habar nu mai am..mananc ce am prin casa, dar nu mananc numai de 3 ori pe zi. Dupa ora 6 mananc, nu am treaba, bag in mine si pe la 12 daca mi se face foame.Nu respect orele recomandate pentru mancat pentru ca nu am probleme cu greutatea, nici nu stiu daca am 50 de kg..pe la 47-48 bat, la o inaltime de 1.65 sau mai multisor un pic.
pa paa

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cafea laughing Nu glumesc!

| InnaBotezatu explică (pentru floresdemayo):

Adica nu mananci nimic toata ziua decat bei cafea? hai ca este absurbwinking

| floresdemayo a răspuns (pentru InnaBotezatu):

Ba da, mănânc... piersici, pepeni verzi, rosii (ma refer la legume) si...ciocolata. Sincer nu-mi place sa mănânc mâncare "serioasă"! Sunt foarte gingasă in privinta alegerii, pâinea nu o suport.Nu suport multe. Dar, da, as bea toata ziua cafea solubilă. Si apă minerală. Stiu ca nu e bine, sunt si fff slabanoaga. Toti ma sfatuiesc sa ma mai ingras. Dar eu nu pot... nici de-as vrea.

| xBya a răspuns:

Pai avand in vedere programul meu ciudat, micul dejun e de fapt pranzul si pranzul e de fapt cina. Si cina e ocazionalahee hee. Ma trezesc de obicei pe la 1-2 pm si mananc Viva cu lapte

| InnaBotezatu explică (pentru xBya):

Si eu fac la fel de aceea incerc sa caut si eu un program mai normallaughing

| xBya a răspuns (pentru InnaBotezatu):

laughing Lol, acum vad ca nu s`a copiat raspunsul complet. WTF? O.O

| Pussyyy a răspuns:

Sall.Sati spun sincer eu nu maninc nimic toata ziua numai la cina seara, dar asa toata ziua mai manick un fruct o leguma ceva si beau apa.Sati spun sincer am o figura de invidiat tias propune sa faci si tu la fel.Dar tu ce maninci?