| AndruDea a întrebat:

Hey fetelor! Puteți să îmi spuneți părerile voastre despre câteva balsame de buze de la Oriflame:
-cutiuța cu minuni
-Love Nature
-Colour Box? (Mulțumesc????)

Răspuns Câştigător
| ℓαυяα a răspuns:

Referitor la cutiuta cu minuni, pe mine nu m-a impresionat, mirosea frumos și atat. Dacă vrei un balsam bun pentru buze îți recomand lip butter ul de la nivea happy.
Restul produselor nu le am încercat.

2 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut!
Cutiuta cu minuni este preferata multor colege.Chiar functioneaza.
Balsamul Love Nature nu mi-a placut ca trebuia sa bagi degetul in borcanel.Am folosit ceva care sa iau produs si sa-l aplic pe buze.Nu m-a dat pe spate.
ColouBox e bun.Merita.

| Carmen8367 a răspuns:

Mi-se par cât de cât okey!