| anonim_4396 a întrebat:

Hey girls nu stiu cum sa ma tund. sad vreau ceva asa imi fain, cool, asa mai la moda nu prea lung nu prea scurt unpik mai jos de umeri, poate putin filat cu breton intr-o parte nu stiu ceva sugestii poze. va rog mersi cele mai faine funDa happy P. S : repede va rogg :*

Răspuns Câştigător
| bubuheartsthill a răspuns:

Http://www.lyla.ro/tunsori/showArticol.php?articol=Tunsori-par-mediu-femei de fapt mai bine nu mai lua sfaturi ( nu mai cere sfaturi deoareke am patit-o pe parul meu :(( am cerut cum sa ma tund ( sfaturi ) mi-a placut cum arata in poza am fost la coafor mia terminat coafura si aratam groaznik am suferit 3 ani la rand cu akel par nu vr sa ajungi sh u asa tundee cum iti place tye si crezi ca ti se potriveste dar nu mai cere sfaturi :((

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna http://4.bp.blogspot.com/......tyles1.jpg asa sunt tunsa si ew;)) sper sa iti plk :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna http://4.bp.blogspot.com/......tyles1.jpg asa sunt tunsa si ew;) sper sa iti plk:*