| Minalore a întrebat:

putin stupida... dar vreau neaparat un raspuns! Asa mai intai vreau sa ma tund dar nu stiu cum.Are cineva niste sugestii? Si cred ca v-ar ajuta sa stiti cum am parul in acest moment:am parul maro inchis lung(mai exact trecut putin peste umeri-mai lung nu mai scurt) si cu breton pana la buze.Eu asi merge pe stilul Selenei Gomez(sunt niste poze unde are breton filat-alea imi plac). Credeti ca ar fi bine sa ma tund asa? Daca nu, dati-mi alte sugestii!

3 răspunsuri:
| oana7335 a răspuns:

Daca nu ai fata rotunda atunci te poti tunde ca selena cand are vreton filat happy.

| piktor a răspuns:

Macar pune o poza cu tine la avataru ala pe care il folosesti dejabaaaaaaa!

| emily_8513 a răspuns:

Sa te tunzi in scari sa vezi ce bine arata