| Andreea_8586 a întrebat:

Hey happy. in aceasta vara vreau sa tin dieta pentru ca ma consider cam grasahee hee
dar ce sport as putea face ca sa slabesc sigur...si la burta si la picioare?
si ce sport sa fac ca sa ma inalt?batting eyelashes
Mersi! :*

4 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Alearga mult!

ca sa te mai inalti...handball sau voley

si pentru dieta.manaca mai mult fructe si legume si bea multa apa.

| PandaisHere a răspuns:

E vara si e cald cel mai bun sport ar pi inotul este sportul No.1 pentru inaltare si este eficient si pentru slabit! si inveti si ceva nou daca nu stii sa inotihappyhappybig grin
fundita te rog!

| Coco2730 a răspuns:

Daca ai activitate toata ziua si nu stai ca o vaca la tv/laptop/citit, nu ai cum sa fi grasa si nici nu trebuie sa tii regim. Regimul iti poate afecta functiile tuturor tesuturilor. Joaca volei, urca scari, inscrie-te la gimnastica, dans, handbal, inot, ia-ti role, bicicleta, skateboard, fa kangoo jumps, alearga in fiecare dimineata cu o prietena, fa-ti cunostinte peste tot, iesi la suc, la plimbari, in parc, la padure, la munte, la mare, la cetati.

| Iubareatzaa2011 a răspuns:

Hambal,inot