| anonim_4396 a întrebat:

Hey. in iarna mi-am luat niste botine cu tocu de 10, bej. au talpa mai groasa, ca sunt de iarna practic. au sireturi si se termina cu 2 capse [nu stiu cum sa le zic altfel] in care bagi siretu si faci nod. eu deja am 1.75 si nu ma descurc foarte bine pe tocuri, dar na. m-au tentat.pana acum le-am purtat putin, dar pentru ca a venit primavara as vrea sa le mai port.credeti ca merge chiar daca au talpa de vreun cm sau in jur de 1 cm?

Răspuns Câştigător
| HypnoticA a răspuns:

Da, ghetutele cu siret au fost si sunt foarte la moda. Plus ca acum vremea e intre cald si vant asa ca merge sa faci diverse combinatii fustite cu colanti si ghetute sau cu blugi si un tricou. Sper ca ti-a fost de folos! Bye

2 răspunsuri:
| ea_6589 a răspuns:

Eu cred ca mai merg putin...

| GhAgHiChAdEbUzZzUnAr a răspuns:

Mmmm dap iop zic ca ink ar mai merge poortate...