| rosesoana a întrebat:

Hey! Mi-am luat de la Avon un spray pentru protectia parului Advance Tehniques...cand trebuie sa-l aplic pe par? dupa sau inainte de a folosi placa de intains parul? P. S.: pe eticheta scrie ca trebuie sa-l aplici pe parul umed. FUNDA big grin

2 răspunsuri:
| WedDye a răspuns:

Mda asa e... am si eu dar nu stiu ce sa zic Iti ingrasa parul repede + ca leaga firele de par si il face lipicios si da trebuie sa il aplici pe parul umed iar apoi sa te usuci cu fionul sau natural dar in nici un caz inainte sa te faci cu placa... Pt ca il vei arde foooooarte rau!
Mai bine iti iei o ceara sau un fixativ sau spuma si lasi "prostia" aia
Eu am aruncat-o! Am facut si matreata de la ea! Dar daca vrei poti sa o pastrezi si sa te dai cu ea cand te speli si te duci la o petrecere ceva ca sa nu ti se mai onduleze/ indrepte parul si sa nu se mai electrizeze

| adinagabi20 a răspuns:

Eu zic sa-l apliki dupa ce folosesti placa de parhappypentru ca daca il apliki inainte sa te faci cu placa atunci poate ti se intampla ceva cu parul...credema am vazut cu ochii mei la o prietenahappy

sper ca te-am ajutat cu cv happy