| Ioana8464 a întrebat:

Hey! Mi'am rupt unghia cu gel...este rupta de la jumatate. Aveti idee cu ce as putea sa o lipesc si sa tina? Nu vreau in fiecare zi sa fiu cu lacul de unghii si sa tot dau pe ea...as vrea ceva care sa tina.Credeti ca Picatura e de incredere? Stiu ca o sa se ia ff greu de pe unghie dar alteceva nu stiu cu ce sa o lipesc si arata ff urat manastraight face [scuze categoria]

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Este de încredere, însă o să dea un aspect nu tocmai plăcut. O să fie groasă pe dedesubt, faţă de celelalte. Îţi spun din proprie experienţă, nu este recomandat.
Du-te la salon pentru îngrijirea lor dacă a trecut mai mult de 3 săptămâni, iar dacă nu, va trebui să o dai cu lac.
O zi frumoasă!

1 răspuns:
| Aηηy a răspuns:

Buna! Mai bine du-te la salon sa iti puna alta in locul ei, decat sa o lipesti si sa arate urat.