| Ioana8464 a întrebat:

De ceva timp am unghii cu gel si astazi de dimineata a sunat telefonul in living si m-am grabit sa rasp si din greseala cand am apasat cleata de la usa camerei mi-am rupt o unghie, insa nu este rupta toata...doar de la jumatate! Ce ar trebui sa fac? Am gasit bucata lipsa, insa nu stiu cu ce sa o lipesc.Sincer nu vreau sa ramana asa arata ff urat mana, se poate lipi cu Picatura sau ceva de genu, stiu ca o sa scap ff greu de ea, dar nu stiu alteceva care ar putea sa o tina acolo fara sa se mai rupa!

1 răspuns:
| Bubble13 a răspuns:

Buna. singura solutie ar fi sa o lipesti ca picatura insa vei scapa de ea odata ce creste unghia si cand iti vei taia unghiuta o vei taia cu tot cu cea falsa. mult succes si te pup. fundita?