| Onixuţa a întrebat:

Hey! Preferaţi fete cu ochi caprui/negri/albaştri/verzi, păr brunet/şaten/blond/roşcat/ciocolatiu? Bineînţeles, ofer Fundiţa! big grin

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Bunul simt si frumusetea nativa a unei personae nu tin de culoarea ochilor si/sau a parului. Este drept ca pentru o aventura iti doresti o partenera cat mai frumoasa si dotata de la natura, dar ca partener de viata, pretentiile sunt cu totul altele, discutabile de la caz la caz.

Răspuns utilizator avertizat
| teodorteoteo a răspuns:

Prefer fetele frumoase ca tine puups :*

| Onixuţa explică (pentru teodorteoteo):

Nu sunt eu cea din poză! rolling on the floor
Eu sunt si mai şilaughing :*

| Pricked a răspuns (pentru Onixuţa):

Vai, dar câtă modestie! happy

| Onixuţa explică (pentru Pricked):

rolling on the floor))
Era mai mult o glumă. big grin