| ILikeBlackCats a întrebat:

Salut.
Ce preferati: ochi albastri/verzi/caprui/negri?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Sincer nu conteaza asa mult culoarea ochilor pentru mine la o femeie, conteaza sa aiba o fizionomie ok cu totul.
Daca e sa aleg ce culoare prefer sa am ochii atunci aleg ochii negri, asa ii am si m-am obisnuit cu ei si mi se potrivesc foarte bine fizionomiei si restul elementelor (sprancene, culorea parului, etc), n-as vrea o alta culoare.

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred că fiecăruia îi plac ochii pe care deja îi are, tu ce zici?

| SilentRain a răspuns:

Albaștri

| VoidEternal a răspuns:

Prefer sa fie doi. Cam atât.

| CostinAlamariu a răspuns:

Verzi sau albastrii să fie cât mai aryan

| wildthing a răspuns:

Hai sa zicem ca ochii albastri sau verzi ar reprezenta un plus, dar asta nu inseamna ca nu as alege o tipa cu ochii caprui sau negri, daca e mai draguta decat una cu ochii albastri sau verzi.

| AdioTPU a răspuns:

Albaștrii dar o nuanță mai deschisă, nu albastrul acela spălăcit.

| 4evergentleman a răspuns:

Albaștri si verzi

| 199onur7 a răspuns:

A-și prefera și imi doresc cu Adevărat niște ochi sinceri și Adevărați care nu mint când te privesc A-și prefera și imi doresc cu Adevărat niște ochi care nu sunt falși A-și prefera și îmi doresc cu Adevărat să mai pot crede cu Adevărat da cu Adevărat ca pe lumea asta mai există oamenii care te poți uita cu Adevărat in ochi lor fără sa fie falși fără săte mintă când vorbești 2 vorbe sau 2 ore cu acel om. Nu mă uită după culoarea ochilor și nici culoarea pieli a omului și la inima acelui om de fiecare dată căci de acolo îl pot cunoștea cu Adevărat da cu Adevărat cine este acel om dacă te uiți la inima acelui om și in ochi lui cu Adevărat atunci poți sa vezi cei mai frumoși ochii de pe lumea asta.

| ILikeBlackCats explică:

Mno. Adevărat. Toti ochii au frumusetea lor n-am zis ca nu.