| CatLover14 a întrebat:

Hey TPU... Am 14 ani si incep si eu sa port bustiera happy
Adica sanii sunt destul de mici, dar sfarcurile se vad tare urat fara.
Am una care de fapt e tip sutien. Adica decupata, cu bretele, si in zona sanului e rotunjita, cum sa zic, nu e genul care sa se muleze si sa stranga, are ceva gen o cupa, dar fara burete, fara nimic.
Altul, pot sa zic ca ar fi sutien, are putin burete.

Este vreo problema daca port din-astea?
Adica nu ma strang ca sa opreasca circulatia sau ceva.
Mersi de ajutorwinking

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Nu este nicio problema. happy
ba chiar e bine sa porti bustiera, in loc de sutien.

| LSMM a răspuns:

Gândește-te la adolescentele care poartă sutiene "de-a binelea", care strâng destul de mult sânii. Nu e nicio problemă.
La 14 ani poți purta fără nicio grijă.

| AnonimaAntonia a răspuns:

Da, normal! Eu am incebut sa port bustiere de la 10 ani iar sutiene(cu burete) de la 14

| MsBlackSwan a răspuns:

Eu cred ca e bine sa porti bustiere sau sutiene... asta fac si eu