| angelRBD a întrebat:

Am nevoie de ajutorul FETELOR, ce sa fac ca parul meu sa nu mai aiba atata volum (dupa ce il spal nu pot sa-l las pe spate pentru ca sta de parca as fi bagat degetele in priza ). Ceva produse de ingrijireI don't want to see dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Himera a răspuns:

Folosesti balsam? Il face mai moale si usor de pieptanat, poate ca ai si varfurile desficate, deci n-ai strica sa mai tai putin din el. Incearca o smecherie(desi nu prea e recomandata): cat timp e inca ud, piaptana-l si prinde-l intr-o coada stransa la ceafa, poate asa se mai potoleste putin.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce se usuca prinde-ti parul intr-o coada si dupa impletestel.