| Papusha_2398 a întrebat:

am si eu nevoie se sfaturi cu moda laughing adica. cum se poarta camasa cu carouri? pentru fete. big grin se poarta deschisa sa se vada tricoul? se poate si asa? big grin si am o camasa din satem. pot sa o port asa deschisa? laughing si. daca mai aveti ceva de zis cu ce se poarta acum. nu m-ar deranja si exemple de look si etc. cel mai complex raspuns sau un link consistent are funda asigurata

Răspuns Câştigător
| Madda a răspuns:

Mda.
Ar fi si frumoase separat. Dar ai putea sa le combini cum ai zis tu. Iti iei tricoul deschis la culoare si peste camasa. Si cu o pereche de pantaloni scurti ar merge ft bine love struck.
Bafta.
Take care :*:*

3 răspunsuri:
| loricel a răspuns:

Camasa din saten mi se pare mai eleganta decat o camasa obisnuita.Eu nu as combina-o cu un tricou.Le-as purta separat.

| Madda a răspuns:

Mda...
Ar fi si frumoase separat. Dar ai putea sa le combini cum ai zis tu. Iti iei tricoul deschis la culoare si peste camasa. Si cu o pereche de pantaloni scurti ar merge ft bine love struck.
Bafta.
Take care :*:*

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Se poarta cum iti place!