| Ade98 a întrebat:

As vrea sa devin reprezentant avon si as vrea sa imi explicati si mie cu pun comenzi, unde le pun, de unde le iau? Daca castig ceva din asta? Si ce se intampla daca nu ridic comanda la timp? Multumesc.Dau funda!

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Comenzile le dai pe net. iti faci cont pe site-ul lor, iar acolo o poti plasa, inca de cum incepe campania.
Ai mai multe optiuni prin care poti sa ridici coletul. Cea mai buna este sa-ti fie adusa acasa de catre curior, pentru asta trebuie ca atunci cand plasezi comanda sa bifezi ''livrare la domiciliu''.
Nu se intampla nimic daca iti vine prin posta comanda si nu o ridici la timp.
Risti doar sa-ti pierzi clientii ca nu le-ai adus produsele la timp.
Castigi bani, depinde de cati bani plasezi comanda. Iti formeaza discountul si in functie de vechime si cat de mult te implici. Daca indeplinesti anume sarcini primesti si produse avon.
Succes!

| Ade98 explică (pentru NoSmile):

Multumesc!

| NoSmile a răspuns (pentru Ade98):

Cu placere! happy