| Popa_Diana_1998 a întrebat:

As vrea sa îmi fac niște șuvițe. Ce culori îmi recomandați? Nu vreau culori țipătoare (albastru, verde, roz, sau ceva de genul) Mie îmi plac șuvițele blonde dar nu mi le pot face pentru ca eu sunt blonda laughing big grin

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te cum o sa arate suvitele alea cand o sa-ti creasca vreo 7 cm din radacina si o sa ai niste dungi care pornesc brusc. Ramai asa cum esti, parul blond e prea frumos ca sa-l strici si e foarte greu sa revi la culoarea ta naturala.

Dar daca tot e musai pentru tine poti sa-ti faci suvite blonde mai deschise :

http://www.lorealparis.ro/......kholm.aspx

| Popa_Diana_1998 explică (pentru anonim_4396):

Am uitat sa precizez big grin Eu nu vreau sa mi le fac din radacina. Putin pe la varfuri si totul ok happy love struck

| anonim_4396 a răspuns (pentru Popa_Diana_1998):

Atunci si mai bine incearca cu ceva mai deschis si apropie-te de nuantele care ti le-am dat, sa nu bata in galben ci mai mult in alb, arata mult mai bine.

| BogdanDediu a răspuns:

Roscat happy Ai arata super sau roz!

| Popa_Diana_1998 explică (pentru BogdanDediu):

Si eu m-am gandit la roscat big grin sau la negru...deschis rolling on the floor