| noname2021 a întrebat:

care e diferenta dintre unghiile false si cele cu gel?

Răspuns Câştigător
| Freddie23 a răspuns:

Alea false se lipesc si arata ca dracu, dar sunt foarte ieftine si tin putin.
Alea cu gel, sunt rezistente, arata bine, se intaresc sub nu`s ce fel de lampa cu ultraviolete si sunt al dracu` de scumpe... vreo 200 de lei. A! si dureaza vreo 2 ore pana ti le pune, dar nu le mai poti da jos nici daca sapi in pamant cu ele, decat la acelasi fel de lampa!
Deci ce sa fie?

| noname2021 explică (pentru Freddie23):

Hmm inteleg, acum depinde unde te duci sa ti le puna, clar, alea cu gel is the best laughing mersi!

1 răspuns: