| anda789 a întrebat:

Ce magazine de accesorii mai stiti print Bucuresti in afara de Meli Melo?

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Mie imi plac si cele de la Accessorize si on line http://www.crownfashion.ro/

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la Leonardo au accesorii, ba chiar foarte ieftine si daca iti faci si un card de fidelitate ai 10% reducere. Eu mi-am luat niste cercei supradimensionati in forma de aripa de inger ( 9 lei ) si l-am dezmembrat eu frumos pe unu si l-am pus la un lant lung si capodopera arata bine.

Răspuns utilizator avertizat
| agnessme a răspuns:

Http://margocosmetics.ro/bijuterii.html margo cosmetics. daca accesezi siteul vei vedea si un catalog online pe care poti sa te uiti ce te intereseaza. pot sa te ajut sa alegi si comanzi prin adresa de email : theLady077@yahoo.com primesti prin posta colet si platesti ramburs, oriunde in tara. te pup

| supersecreta a răspuns:

Accesories,si m-ai sunt in carrefour orhideea gasesti magazine de accesorii