| low.edit a întrebat:

Stie cineva magazine din bucuresti -cu haine, accesorii trendy? ma refer pentru adolescenti.moda >noua.comod.gen-camasi lungi.tenesi.accesorii tari. un magazin gen :new yorker! fara kenvelo si meli melo!

Răspuns Câştigător
| M.madallina a răspuns:

Accessorize, Zara, Debenhams, Berska, Pull and Bear, Stradivarius.eu ma imbrac numai de aicibig grinhappy

4 răspunsuri:
| eek a răspuns:

Daca la viata ta ai auzit doar de kenvelo si meli melo.esti praf...
incearca lee cooper. levi's...si multe altele

| anca2903 a răspuns:

Mergi in Cotroceni Park (e un Mall). Acolo ai de unde alege!winking

Răspuns utilizator avertizat
| DeeaEuu a răspuns:

Hey... daca esti din Bucuresti te poti duce sa cauti in SIR, zara,berska,pull and bear, stradivarius, pinkie, gucci, etc.
Iar daca esti din alt oras te poti duce la magazinele mari sau la malluri pe la diferite magazine sau chiar cele pe care le-am enumerat mai sus!
pup, si sper ca te va ajuta sa iti gasesti o rochie frumoasa! happy kiss kiss