| IoanaAndreea97 a întrebat:

Hei, TPU! am pentru banchetul de sfarsit de an un tricou larg leopard print si niste sandale model roman, maro cu franjuri si nu stiu ce pantaloni scurti sa asortez: albastriii de blugi sau albi? voi ce ziceti? puteti sa-mi dati de asemenea si niste sfaturi de accesorii mai ieftine pentru magazine gen meli melo kenvelo bershka new yorker ca sa fac tinuta sa arate mai etno?

4 răspunsuri:
| Anna_1282 a răspuns:

Hmm.pantaloni albiitongue

| IoanaAndreea97 explică:

Nu e banchet de sfarsit de a opta. e o petrecere de sfarsit de a saptea straight face

| yourfriend111 a răspuns:

Ioana97... pantaloni scurti
o roche ar fi mai adegvata cred eu

| foroyarmark a răspuns:

Si eu am banchet dar is baiat^^