| 1Q a întrebat:

Daca vreau sa imi fac o freza ca asta : http://www.hipnotizat.ro/......240354.jpg ce trebuie sa ii spun la frizer cum ii spun sa am tunda ca nu vreau sa ma duc cu poza in mana FUNDA ( daca nu merge linkul freza despre care vorbesc este freza lui Connect-r din videoclipul LOVE IS THE WAY)

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat.
Ori faci poză pe telefon ori dacă nu, îl întrebi dacă știe cum este tuns în prezent cântărețul.
Pa, pa.

| AleexNC a răspuns:

Pai te duci si ii zici de videoclip poate ai noroc si stie videoclipul laughing

| Kamiichu a răspuns:

Mai bine du-i poza, nu stii la ce te poti astepta la un frizer x_X laughing)...app, draguta freza ^^