| AnneSweet a întrebat:

Hey TPUwinking De unde imi pot cumapara online sosete albe pana deasupra genunchiului? Dau Fundita :*

Răspuns Câştigător
| Felicica a răspuns:

Http://www.depozituldelenjerie.ro/sosete_pana_la_genunchi-c31-p0.html aici gasesti mai multe culori printrecare si albi, sunt de firma si se vind in Romania este indicat pretul si adresa.)) Daca ti-a placut raspunsul fami cadou o fundita

| AnneSweet explică (pentru Felicica):

Nu pot :3 Mie imi trebuie peste genunchi pentru ca nu imi suport genunchii plini de rani de la role =]]

4 răspunsuri:
| cokko a răspuns:

Http://cdn.wildfashion.ro/......-3698.jpg, aici gaseste tot felul de modele