| Anisoaraaaaa a întrebat:

ieri mi-am vopsit varfurile(aproape jum) roscate.Eu sunt bruneta,iar culoarea nu prea s-a prins, debea se vede.Ce sa fac? Vreau o culoare intensa si m-am gandit sa ma mai vopsesc o data, dar nu am sigurantsma ca o sa iasa si crd ca o sa-mi distrug parul. Aveti vreo idee ce as putea face?

6 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Trebuia sa lasi mai mult vopseaua sau sa mergi la cineva care stie sa vopseasca.Mai bine du-te la un salon.

| Kasia a răspuns:

Nicio vopsea nu prinde pe brunet.
parul trebuie intai decolorat si apoi aplicata vopseaua dorita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la salon, nu m-ai fă experimente pe părul tău laughing

| Floricikpurpurie a răspuns:

Eu zic sa iti aplici un blond sau ceva culori mai aprinse deoarece e greu sa pui o culoare mai inchisa pe brunet!
P.S. Parul tau nu v-a pati nimic (:

| Anisoaraaaaa explică:

Credeti ca daca ma mai vopsesc o data, va prinde?

| Teollyna a răspuns:

Pai sa dai la suvite cu brunet, o culoare care seamana cu culoarea parului tau si dupa aceea, cam dupa o saptamana incerci sa il vopsesti iar cu roscat dar mai putin, cu Pantene, ca ala e mai bun. Ma bucur ca te-am ajutat!