| merylu13twilight a întrebat:

Lubenita ingrasa?

Răspuns Câştigător
| AnnePlatt a răspuns:

Nu. Chiar este indicata sa se manance mai ales vara pentru ca are 90% apa, este foarte racoritoare si nu are multe calorii.

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nup

| VogueAdicction a răspuns:

Cam da.
O felie de pepene ( lubenita ) ingrasa mai mult ca o nectarina.

| cristi202 a răspuns:

Avind in vedere ca are un aport mare de zahar (e una din cele mai "zaharisite" fructe), se poate spune ca ingrasa.

| NoMusicNoLife28 a răspuns:

Nu ingrasa. Daca ingrasa acum eram cat o batoza la cata lubenita am mancat vara asta laughing

| RoXisS a răspuns:

Normal ca nu, dincontra e chiar dietetica deoarece contine 90%apa, deci purifica:d

| b3b3zapakit a răspuns:

NU e adevarat.nu te lua dupa ceilalti utilizatori tpu...lubenita ajuta la slabit are efectul la fel ca o cana cu ceai verde(te duce la toaletabig grin)