| byenkutzyk a întrebat:

Pepenele verde(lubenita) si strugurii ingrasa?tongue

Răspuns Câştigător
| shishilik a răspuns:

Si fructele ingrasa, dar mancate in exces. Doar nu vei manca 3 pepeni verzi si 10 kg de struguri pe zihee hee

18 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Cura de sruguri te ajuta la ingrasatbig grin

mlm
| mlm a răspuns:

Pepenele verde nu ingrasa dar strugurii da.

| Pepper9 a răspuns:

Mancate in exces ingrasa.
Caloriile sunt:15 boabe de struguri au 7 calorii si parca o felie de pepene(medie)are 81 de caloriibig grin.

| AvalohAlyn a răspuns:

Eu stiu ca nici un fruct si nici o leguma nu ingrasa.

| crisS a răspuns:

Fiecare dintre ele au multe calori...

| snepy a răspuns:

Pepenele nu, dar strugurii da

| bluerose a răspuns:

Da, au mult zahar.

| byenkutzyk explică:

@Shishilik...Iti dai seama...Nu cred ca ar putea cineva sa manance atatlaughingSincer eu dintr-o felie de pepene ma balonezlaughingMai mult nu pot sa mananchappy

| eewan a răspuns:

De pepene nu stiu dar strugurii dap.

| Raul a răspuns:

Ahhhh si eu care tocmai mancam strugurilaughing

| danz a răspuns:

Normal ca ingrasa. Toate fructele au continut crescut de zahar si pepenele de asemenea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mancate in exces toate ingrasa
depinde si de persoana care le mananca eu nu pot sa ma ingras.si nici nu vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mananci pepene in loci mesei de seara, nu ingrasa, eu in zilele in care mancanc pepene slabesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o problema cu pepenele...de vreo saptamana mananc pepene.cam 1Kg, 1 kg si jumatate pe zi.contine multa apa, stiu dar sunt tot mai balonta si nu simt ca slabesc deloc. ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ingrasa niciunul ca sunt fructe!

| alexander139 a răspuns:

Ingrasa daca le mananci cu paine.

| curcubeu a răspuns:

Nu ingrasa sigur, ce apa ingrasa, aceste fructe contin o mare cantitate de apa eu mananc 3 felii mari de pepene odata, si 1kg de struguri, altfel nu ma apuc si nu am nimic.

| pysicutza a răspuns:

Nu cred! sunt fructe