| ZuzaZu a întrebat:

Hey,TPU! Ma ajutati si pe mine cu cateva programe de editat poze!
De exemplu ceva de clonat cu transparenta,de facut pozele sa para profesionale, etc!
Funda happy

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Incerca Pic mOnkey sau Photoscape.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Eu editez pozele cu Photo Scape, Photo instrument. Sunt bune ambele, important e sa stii sa le editezi si sa ai imaginatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photo editorwinking!

Răspuns utilizator avertizat
| Lora1 a răspuns:

Http://www.befunky.com eu folosesc mereu asta :)

| ZuzaZu explică (pentru Lora1):

Si eu mai folosesc BeFunky dar nu stiu cum sa clonez cu transparenta.Ma ajuti, te rog?puppy dog eyes

| Lora1 a răspuns (pentru ZuzaZu):

Mmmmh thinking stai sa vad happy

| Andreea9595 a răspuns:

Daca stii sa il folosesti, Pizap iti este de foarte mare ajutor. Mai poti incerca: pizap, picmonkey, picnic, photoscape, photoeditor, photoshop.

| IuliiMD a răspuns:

Photo shop, photo scape, pickmonkey

| asodxxl1 a răspuns:

Adobe photoshop all the way