| Brumilicious a întrebat:

maine e timpul meu, sa devin model love struck pentru prima data voi merge la preselectie, ce credeti ca ar trebui sa port? precizez ca sunt bruneta si ft inalta, am 11 ani. happy pup dau funda

4 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna.
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Trebuie sa te imbraci cat mai simplu si sa fii naturala.
Distractie placuta si bafta maine!

| jojolik15 a răspuns:

Poarta ceva simplu! de ex o pereche de jeans si un maiou, in niciun caz nu purta tocuri! incalta-te cu o pereche de bascheti sau orice altceva dar nu tocuri! trebuie sa fii cat mai naturala! nu te machia strident etc! sper ca te0am ajutat

| brunetamea a răspuns:

Si la next top model spunea ca la o preselectie cel mai bine ar fi sa te duci in blugi,un maiou si fara tocuri, si machiaj, bafta

| Єℓy a răspuns:

Ai putea purta o rochita draguta in culori pale cu floricele din acelea mici pe ea. Sau o pereche de jeansi cu un maieu. In nici un caz nu te machia. Tot ce conteaza e sa fi cat mai naturala.