| Alexandra_5211 a întrebat:

Buna, maine ma intalnesc pentru prima data cu un baiat. Vom merge la o plimbare prin parc. Ce ar trebui sa port, si cum sa-mi aranjez parul?
Despre ce ar trebui sa discutam? Cat de lunga ar trebui sa fie intalnirea? Multumesc!

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ruPfashu a răspuns:

Poarta ce porti tu de obicei si aranjeaza-ti parul cum iti place tie. Un baiat o sa te placa tot timpul asa cum esti tu.
Ce conteaza durata intalnirii? Important e sa va intelegeti.

2 răspunsuri:
| OnnySky a răspuns:

Fi tu si asta va fi de ajunswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ar trebui sa te porti? pai sa fii naturala nu sa spui ceea ce nu esti.parul aranjeazal cum iti place tie si tinuta la fel daca el te place te va accepta asa cum esti trebuia sa te simti bine ca sa pari naturala.winking