| IngerPazitorr a întrebat:

Maine vreau sa am parul la varfuri in bucle...E URGENT! Ce metode sa fac? AJUTOOOOR!

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti sa le faci cu ondulatorul

| afrodita3333 a răspuns:

Poti sa il pui pe bigudiuri sau pe ''moate''pana unde vrei tu sau sa il faci cu ondulatorul/placa maine dimineata, sau sa-l dai cu spuma.

| Issa20sb a răspuns (pentru BiuL):

Geniala :X

| BiuL a răspuns (pentru Issa20sb):

Da, si functioneaza, am incercat big grin

| Issa20sb a răspuns (pentru BiuL):

Si eu laughing tongue am mai invatat ceva big grin

| ßєtyPєтяσηєℓα a răspuns:

Daca ai ondulator fa-l cu ondulatorul, sau o placa profesionala....sau daca nu dupa ce te speri pe par sa il sucesti (invarti cum vrei tu) si sa il prinzi cu o prinzatoare de par sar ai grija cat rotesti sa iti faci parul in bucle pana la radacinawinking

| BeautyOfWeb a răspuns:

Cu placa, ondulator sau bigudiuri

| NorishorPhufos a răspuns:

Eu buclele mi le fac cu placa: iau suvita de par si o rasucesc in jurul placii si trec peste suvita foarte incet. Pentru metoda asta trebuie sa fie placa la temperatura destul de ridicata.
O alta modalitate este sa-ti pui o suvita intr-o folie de aluminiu iar apoi sa o rasucesti astfel incat folia de aluminu sa devina un patratel. Tot ce trebuie sa faci dupa este sa presezi acest "patratel" cu placa.
Restul metodelor cred ca le stii si tu: bigudiuri sau ondulator

| alexandra13131718 a răspuns:

Cu bigudiuri

| Deea_Andreea_1982 a răspuns:

Poti sa folosesti si bigudiuri, daca gasesti la bunica sau mama ta.