| elievonc a întrebat:

mi-am luat un ceas de la Fossil, din Splend'or, arata super imi place, am dat 535 de lei pe el, exista vreo sansa sa nu fie original? Ambalajul pare ok..Detalii, daca e cineva care se pricepe. Mersi, dau FUNDA :*

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

E original.

| neutrino a răspuns:

Originalul costa mult mai mult.

| elievonc explică (pentru neutrino):

Am cautat si pe net straight face

| elievonc explică (pentru neutrino):

Am gasit fabricate in USA la fel...

| TeitoTeitoTeito a răspuns:

Daca e mecanic, n-are baterii si capacul din spate e etans, e original.

| elievonc explică (pentru TeitoTeitoTeito):

Daca te pricepi, te rog lasa-mi o adresa de messenger daca nu-i prea mare deranjul si iti pot trimite niste poze sau detalii, pentru ca cineva o sa ia bataita daca a dat atat pe un ceas si nici nu-i original. laughing

| TeitoTeitoTeito a răspuns (pentru elievonc):

Nu ma pricep, atat stiu.Dar incearca pe ceasornicar.ro/forum