| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU,

Si voi aratati mai bine din partea stanga decat din partea dreapta atunci cand va faceti poze sau numai eu? laughing

Nasul meu arata mai bine din stanga, la fel si barbia. Si m-am obisnuit sa ma pozez mai mult cu partea stanga spre camera.

5 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Și la mine e la fel laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am mustața mai deasă pe partea stângă.

| Dandinelle a răspuns:

Cam asa e, fiecare are fatzuca mai frumoasa pe-o parte sau alta. Văzusem mai demult niste știri despre Mariah Carey care vorbea despre partea ei bună și mereu să fie prinsă în poze pe partea aia.

| Adrian5575 a răspuns:

La mine e invers laughing

| badriel a răspuns:

Din fata mie imi merge cel mai binelaughing