| AdrianaL30 a întrebat:

Spuneti-mi va rog ce sa fac ca sa am fata mai curata si mai fina...si sa scap de cosuri.Nu am foarte multe, dar e bine sa n-am deloclaughing
P.S:Am 14 ani.

Răspuns Câştigător
| SOPHIEDUNE a răspuns:

De la farmacie poti sa-ti iei Brevoxil.Usuca foarte bine cosurile, dar ai grija sa nu te dai cu foarte multa pentru ca o sa ti se usuce fata destul de tare. Oricum e foarte eficienta. happy

3 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Pentru cosuri incearca cu sare pusa pe ele si lasata cateva minute sa se usuce. Nu la toata lumea merge, dar la unele persoane merge. La fel si cu cremele de la farmacie/cosmetice, depinde de noroc cu care merge, daca nu merge cu una din prima poti incerca alta si alta pana nimeresti una care merge.

| doreal a răspuns:

Pai :
Puncte negre : un cartof taiat in 2 si iti freci nasul cu el happy merge
Cosuri: faina de malai te freci pe fata cu el happy.

Răspuns utilizator avertizat