| COOLboY a întrebat:

va rog AJUTATI-MA! Sora mea ma bate la cap, ca nu stie ce freza pentru banchetul de clasa a 8-a sa isi faca. Are parul putin peste umeri (saten), are o rochie alba cu roz si are ochii caprui. Daca mi-ati da niste link-uri cu niste poze ar fi bine!
DAU VOT + FUNDA!

5 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

E clasa a 8-a, sa incerce un look cat mai natural si potrivit varstei ei. Fara tone de fixativ in cap, fara sclipici si flori imense sau mai stiu eu ce. Fara cocuri de cucoane sau coafuri complicate si stupide.
Personal recomand niste bucle lejere, naturale, prinse usor intr-o parte cu o agrafa mica, eleganta, cu cateva pietre stralucitoare sau o agrafa delicata cu o floare mica.
Sa nu se macheze in exces, putin rimel si fard care sa nu iasa neplacut in evidenta si un pic de luciu de buze sunt mai mult decat suficiente.

| ElDictator a răspuns:

Sunt ok prima si a IV-a coafura din linkurile lui @D3adlyK1ss

| mihaelutzza a răspuns:

Http://www.perfecte.ro/hair-style/coafuri-pentru-par-mediu-si-scurt.html ia acest link sper sa te ajute! Apropo distractie placuta :D