| HappyEyes a întrebat:

Am o rochie simplă, până la genunchi, cu mâneci scurte iar culoarea ei este bleumarin spre negru.
Cu ce fel de pantofii și ce culoare să aibă pentru ai asorta cu rochia?
Ce accesorii să port?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Eu sincer as lua niste pantofi cu toc simpli sau balerini simpli rosii sau daca esti mai cuminte ia pantofi/balerini nude sau chiar tenisi albi/negri.

3 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Pantofi negri nu dau niciodata gres si ca bijuteri poarta ceva delicat, un pandativ ceva

| Madutzza98 a răspuns:

Pantofi negri cu siguranta big grin si ai putea sa porti un lant asa stralucitor in razele soarelui cu cercei asortati :*

| GeooGeorgianaBotea1996 a răspuns:

Cu pantofi de culoare negru şi cu un lanţ şi un inel