| Allexa12 a întrebat:

vreau si eu moduri de a-mi prinde parul la scoala avnd in vedere ca sunt tunsa filat si am parul cam pana lau la gurita si am parul foarte des si sta cam umflat apropo este putin ondulat la varfuri dau fundita!:X:*

Răspuns Câştigător
| bibi2011 a răspuns:

Il poti prinde intr-o coada si sa iti lasi cateva fire sa iti incadreze fata ( de preferat sa iti faci carare pe-o parte ). De asemenea il poti lasa desprins si sa iti intinzi varfurile daca zici ca sta ondulat big grin

7 răspunsuri:
| FreeLife a răspuns:

1 vorbesti ca o pitzi... scuze dar fix asa suna
2 daca tu esti in poza aia, ar trebui sa ti-l prinzi in coada sau rade-l

| Allexa12 explică (pentru FreeLife):

Dc spui asta? ce am zis de vb ca o pitzi?

| FreeLife a răspuns (pentru Allexa12):

Sunt tunsa filat si am parul cam pana lau la gurita si am parul foarte des si sta cam umflat apropo este putin ondulat la varfuri dau fundita!:X:*

| AnneBre a răspuns (pentru FreeLife):

Ai mare dreptate!straight face "am parul pana la gurita"? ce naiba? mai ai 4 ani?

| FreeLife a răspuns (pentru AnneBre):

Nvm

| Allexa12 explică (pentru AnneBre):

Nu mi se pare ca scrierea cuvantului "gura" cu sufix diminutival ar fi ceva rau... Daca pe voi va intereseaza mai mult cum am scris cuvintele care fac parte din intrebaresi nu intrebarea atunci va propun sa dati pe X-ul rosu din dreapta de sus...si fara suparare. Oricum sunt si eu o persoana si fiecare om are un mod de a vorbi poate ca mi-e imi place sa fac unele cuvinte sa para mai "mici" oricum multumesc pentru observatie!

| dreamgirl16 a răspuns (pentru Allexa12):

Nu``i baga in seamna, cred ca s`àu trezit cu fata la cearceafrolling on the floor