| Anonima153940 a întrebat:

Hey.Vreau sa ma vopsesc la varfuri. Am parul castaniu spre inchis. Vreau sa stiu cu ce ma pot vopsi, fara sa.mi deterioreze parul. Exista ceva?
Multi mi.au recomandat albastrul de metil, violetul de gentiana, hartie creponata, nuantator si creta. Dau funda. Urgent pls!

2 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Toate vopselele distrug parul, dar cele pe care le-ai mentionat sunt inofensive, mai puțin creta care usucă firul de par si nuantatorul. happy

| Assassina a răspuns:

Hartiue creponata visinie sau rosie sangeriu........Multa sanatate!