| peony a întrebat:

Hey! Vreau sa mi decolorez varfurile. Ce decolorant imi recomandati?

3 răspunsuri:
| qwerty101010 a răspuns:

Decobes. Si eu m-am decolorat cu el si este destul de bun. Sper ca te-am ajutat. Bafta!
Fundita?

| uguugu a răspuns:

De obicei nu merg foarte bine decolorarile acasa, mai bine te faci la un salon

| Casandra88 a răspuns:

Cea mai buna e pudra de la kallos pentru decolorare..am folosit si eu si nu mi-a ars parul..acesta din imagine..http://www.alesi.ro/pudra-decoloranta-kallos/207.htm..Sper ca te-am ajutat.