| Biaaaa a întrebat:

Heya ^^

Peste o luna este ziua prietenei mele. Si as vrea sa ii cumpar ceva. Dar nu prea am idei. Face 13 ani.

Dau fundite love struck

Răspuns Câştigător
| DeeaPustoaica a răspuns:

Pai de ex. am vazut la Real la Jisk un set frumos de lumanarele inimioare cu suport inimioara frumos impachetate cu dor 10 lei.
O rama foto simpatica( nu normala) impachetata frumos o va da pe spate
NU PREA RECOMAND HAINE s. a. de genu`
O felicitare(dinaia amuzanta cu scris si imagini) pe langa ce o sa vrei sa ii iei
Un CD cu artistul/sta preferata sau postere ce ai si ce vrei sa-i cumperi. De ex eu vreau sa-i iau prietenei mele de ziua ei un CD cu Justin Bieber ca l`am gasit special pentru Romania la 30 lei tongue
O petrecere surpriza?:-ss happy
O poza funny cu voi si o rama funny cu siguranta ii va placea laughing
Un animalut :X

16 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Ii poti lua o carte ca aceasta: Vei fi mereu prietenul meu uite-o aici :
http://www.pravaliacucarti.ro/......364-p.html

| AidaAmaranta a răspuns:

Cumpara o carte cu vampiri, stii ca ii place.este vb despre S
?big grin.credema i-ar place carte : Academia Vampirilor

| Boniboon a răspuns:

Un album plin cu poze în care sunteţi amândoua.
Sau un ursulet mare de pluuus love struck
De ziua uneri prietene, mai multe fete am pus bani si i-am luat un papagal laughing) Nu ar fi mai dragut sa ii cumparati mai multe un singur cadou? Mai special.

| anca943 a răspuns:

Părerea mea este să-i cumperi ceva de îmbrăcat sau ceva cei trebuie. P. s:Gestul contează

| Blue_2059 a răspuns:

Daca e o fashionista cumpara-i ceva de imbracat.

Niste accesorii, gen:cercei(in forme dragute), bratara.

Daca nu, gandeste la hobby'urile ei, sau de ce nu, sa alegi ceva simbolic.

| blablablaa a răspuns:

Poti sa ii cumperi o rochita... o bluza. ceva sa o faca sa iasa in evidenta.
sper sa ii placa.
pa-pa

| deiu_8132 a răspuns:

Un ursulet d plus`happy-mai maricel
sau un colier
sau niste cercei ...culoare sa fie una din favoritele eihappy

| Sweets a răspuns:

Pai avand in vedere ca si eu implinesc in curand 13 ani cred ca te-as putea ajuta

daca sunteti bff presupun ca ia`r placea sa primeasca ceva facut de mana ta de ex eu de 8 martie i-am facut la mama o rama de carton pe ea am lipit tot felul de paste(adevarate) si am pus o dedicatzie din paste (dinacelea in forma de litere)apoi dat`o cu sprei dinacela de facut grafiti si apoi am pus o poza frumoasa cu mine dar tu poti pune o poza ori cu tine ori cu ea sau daca nu cu voi doua

un elvetian care il cunosc a primit cadou de nunta o umbrela maaare(ca pentru el) alba dar pe ea toti prietenii apropiatzi au semnat cu sprei (pentru grafiti) tu poti face asa numai ca poti scrie o dedicatzie pe ea, sau poti face acelasi lucru cu un tricou simplu (alb sau negru)

sau pur si simplu daca nu vrei poti sa-i iei un bebelou frumos sau un tricou sau daca nu poti sa-i faci lipeala cu baiatul viselor

| Sweets a răspuns:

Pai avand in vedere ca si eu implinesc in curand 13 ani cred ca te-as putea ajuta

daca suntetzi bff presupun ca ia`r placea sa primeasca ceva facut de mana ta de ex eu de 8 martie i-am facut la mama o rama de carton pe ea am lipit tot felul de paste(adevarate) si am pus o dedicatzie din paste (dinacelea in forma de litere)apoi dat`o cu sprei dinacela de facut grafiti si apoi am pus o poza frumoasa cu mine dar tu poti pune o poza ori cu tine ori cu ea sau daca nu cu voi doua

un elvetian care il cunosc a primit cadou de nunta o umbrela maaare(ca pentru el) alba dar pe ea tootzi prietenii apropiatzi au semnat cu sprei (pentru grafiti) tu poti face asa numai ca poti scrie o dedicatzie pe ea,sau poti face acelasi lucru cu un tricou simplu (alb sau negru)

sau pur si simplu daca nu vrei poti sa-i iei un bebelou frumos sau un tricou sau daca nu poti sa-i faci lipeala cu baiatul viselor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ursulet de plus mare si dragut sau un cos mare cu flori frumoase si o ciocolata, oricum gestul conteaza. Dai ce-i place ei.love struck. te pup pahappylove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e prietena ta atunci cred ca o cunosti destul de bine.Depinde de gusturile ei... a-i putea sa-i cumperi un tricou, o carte, o geanta...ramane sa te gandesti.Succes la cumparaturi

| iauru a răspuns:

Parfum
o bratara/colier
haine
ceva cd cu muzica, care-i place

| love4u a răspuns:

Un lantisor sau o bratara si un buchet de flori, cred ca ar fi de ajuns.

| Eℓℓa a răspuns:

Ii poti cumpara o bratara de argint sau aur
un ceas elegant de mana
o carte scrisa de autoarea/autorul preferat:X

| ioana445 a răspuns:

Pai depinde de gusturile ei... poti sa-i iei un cd cu trupa ei preferata, poti sa-i iei ceva simbolic deoarece daca vine din inima sigur ii va placea.

daca nu-ti place ce am mentionat mai sus poate iti va placea sa-i iei:un pulover dragut, un ceas personalizat, un parfum, un animalut de plus pentru deoarece pentru unul adevarat ar trebui sa vorbesti si cu parintii ei si poate nu-si doreste sa aiba grija de un animal, o felicitare frumoasa facuta de tine si in ea sa pui poza ta si a ei sigur va fi surprinsa, poti dai pe langa cadou o diploma, si iti spun ca orice ii vei da o va surprinde placut.

Noroc in alegerea cadoului perfect! Sper sa-ti placa ideile mele.Paaa!