| ada_7517 a întrebat:

E ziua prietenei mele si as vrea sa ii cumpar ceva ca amintire. ceva cu valoare sentimentala. Idei?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| blook a răspuns:

Noi nu prea am putea sa iti spune ce sa ii iei. e prietena ta cea mai buna, tu stii mai multe despre ea. gandeste-te la ceva care a vazut in magazin si i-a placut sau asa ceva. daca iti este cu adevarat prietena cred ca ii va placea orice i-ai lua. atata timp cat este de la tine are valoare sentimentala

10 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Uite o idee:
Da-i o bratara (sau un lantisor) pe care sa scrie "friends" si tu sa ai una exact la fel pe care sa scrie "best".
Astfel se completeaza una pe cealalta, e un cadou cu valoare sentimentala.

| Emena a răspuns:

Ai putea sa ii dai o fotografie cu voi 2 in rama.Noi nu prea avem de unde sa stim cum e prietena ta,si ma refer la caracter, aspect fizic, etc. Tu esti prietena ei si ar trebui sa stii mai bine ca toti ce si-ar dori.

| Gabica a răspuns:

Ii poti lua o bratara sau un ceas pe care sa il poarte meru.Sau poti sa ii iei un lantisor cu pandantiv care se deschide si acolo sa pui o poza cu voi doua. Poti sa inramezi o poza cu voi 2...

| Adriana_1090 a răspuns:

Cumparai o bratara de argint care sa aiba doua cheite una o pastrezi tu si una eu dai eitongue

| ada_7517 explică:

Bunaa

| ada_7517 explică:

Offf... nu pot vedea raspunsurile voastre

| RockStar a răspuns:

Ursulet de Plus : x.
Un lantisor de argint smug.
O Bratara de argint smug.

| Denissa_2348 a răspuns:

Fai o bratara a prieteniei gasesti pe net cum sa o faci...sau alta idee:prietena mea cea mai buna mia cumparat o diploma de la magazin pe care scrie diploma pentru cea mai buna sora...o ador.ar fii o idee.succes:X

| Roxy_6425 a răspuns:

O poza in rama cu voi...
un colier dragut...
o diploma ca fiind cea mai buna prietena...
ceva din cosmetica...

| vanessa532 a răspuns:

Draga adaaa, cred ca i-ar placea mult un tricou personalizat, o cana personalizata sau chiar flori.Dar daca tu i-ai face un cadou chiar daca nu ar iesi bine prietena ta va fi bucuroasa ca te-ai deranjat pentru ea. Sper sa mearga.PA