| NyanMimii a întrebat:

Ce sa ii cumpar prietenei mele cele mai bune de ziua ei? Nu prea am idei...si in jur de 30 de lei.happy

Răspuns Câştigător
| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Rama foto(cu o poza cu voi), obiect dragut decorativ, o bratara sau cercei sau lantisor frumoase(nu neaparat ceva scump, ci ceva frumos si deosebit), un tricou care sti ca i-ar placea, o cutie draguta(de bijuterii sau nu neaparat si poti pune ceva dragut inauntru)... Si, alaturi de cadou, pentru ca e cea mai buna prietena a ta, pune-i ceva facut de tinehappy Fie ca este o brosa handmade, un colaj de poze sau pur si simplu o felicitare desenata de tine... Sper ca te-am ajutathappy.

| NyanMimii explică (pentru iuliaiuliaiulia):

O sa incerc chestia cu pozahappy, Multumesc mult.

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poti incerca si un medalion care se deschide in care pui o poza mica cu voi doua sau doar cu tine. Ceva de genul http://www.crownfashion.ro/......al-2572763

| τττ a răspuns:

Buna.Daca esti creeativa poti sa-i faci bratara prieteniei sau un lantisor. Poti sa ii cumperi o bluza trendy sau niste pantalonii cu tur lasat de se poarta.Ar fi frumos o scrisoare in care sa-i spui cat de speciala e si sa ii urezi La Multi Ani.Succes!