| AriadnaTPU a întrebat:

HeyTPU,aveti ceva sugestii de cum sa ma imbrac luni la scoala?(parul mi-l fac cu placa)dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| alexblack00 a răspuns:

Pai daca ti-l faci cu placa ea ceva mulat pe tine ea ceva colantii si o bluza mai stramta si o vesta de blugi daca ai peste sau ori ce vesta sa mearga bine si ai incheia frumos cu o pereche de baschetii in picioare Funda?

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Cu haine? nu stim noi ce ai in dulap. eu ti-as recomanda niste pantaloni lungi (banuiesc ca o sa fie racoare) colorati, rosi, roz etc un tricou uni alb, negru, gri, eventual cu ceva imprimeu pe fata si geaca lejera, de blugi sau tip parca.

| DiamondEyes a răspuns:

Pai o pereche de blugi inchisa la culoare, si o camasa/bluza simpla bagata in pantaloni big grin

| Analya11001100 a răspuns:

Ai putea incerca ceva cu model inflorat! Este asa de cald afara si frumos cum sa nu incerci ceva vesel si colorat?