| marrr a întrebat:

Heyy. Azi mi-am cumparat o pereche de pantaloni lungi cu dungi negre si verzi si nu stiu cu ce i-as putea purta. Ceva idei?:-s

Răspuns Câştigător
| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:15, s:0

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:17, s:0&tx=75&ty=59

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:10, s:0&tx=35&ty=69

sper ca ti-am fost de ajutor paa

6 răspunsuri:
| smilerz19 a răspuns:

Cu un tricou negru si tenisi orice culoare.
Cu un maieu alb si tenisi / adidasi verzi.

Succes!

| lavynika a răspuns:

Cu tricouri, bluze sau camasi uni, albe, negre, verzi, gri, crem, mov.Nu purta acesti panatloni cu o bluza rosie, galben aprins sau albatru.

| lowfive a răspuns:

Depinde de stilul pantalonilor. Dar mie imi place mult combinatia de verde si rosu, deci cred ca ai putea sa ii porti cu pantofi rosii (sau tenisi, dupa caz) sau cu ceva rosu in partea de sus.

| Sabi07 a răspuns:

Cu un tricou negru

| boooooring a răspuns:

Cu un tricou rosu, o sapca galbena, sosete indigo si nu in ultimu' rand... o proteza moderna

| cataslin a răspuns:

Cu un plover de in dungi verzi si negri...