| mistikk a întrebat:

Hi buna TPU...vine toamna.incepe scoala nu mai e asa mult as vrea sa stiu ce se poarta toamna asta adica ce sa nu imi lipseasca toamna asta din dulap?big grin va rog puteti da si imagini mi-ar fi de folos. Fundawinking

Răspuns Câştigător
| laraaaa a răspuns:

Negrul si maroul deschis. pielea sintetica si tricotajele sunt materialele vedeta ale acestui sezon, Cizmele inalte. le poti combina cu stilul tau pentru a creea o tinuta oiginala si propie. +putina culoare in tinuta.

motovele etnice, stilul country, culori simple, tonuri naturale, nuante nude, in armonie cu natura.