| offline a întrebat:

Hi! happy Vreau sa ma tund si nu stiu cum. As vrea sa ma tund gen bob mediu dar eu am parul mai cret si nu imi va sta cum vreau eu. :-x Vreau sa-mi dati niste sfaturi :*. Sau sa nu fie neaparat nevoie sa ma tund ci doar sa-mi schimb coafura. whistling Pwps :*

6 răspunsuri:
| Jolie_6609 a răspuns:

Daca ai parul cret nu cred ca iti va sta bine bob-ul. Cunosc o persoana cu parul cret care s-a tuns bob si nu ii sta prea bine. Mai bine, du-te la coafor si intreaba acolo daca iti va sta bine :).
Aici ai un site cu o multime de tunsori/coafuri pentru parul mediu : http://www.lyla.ro/tunsori/showArticol.php?articol=Tunsori-par-mediu-femei.
Mult succes :x!

| ladygaga_9914 a răspuns:

Nu pot sa-ti spun ce tunsoare iti sta mai bine daca nu te vad la fata...
trimite o poza.

| yunnyaaa a răspuns:

Si eu sunt creata si vreau sa ma tund bob mediublushing insa nu stiu daca cu breton sau faraa:-s.batting eyelashes cred ca ne-ar sta bine bubbles14big grineu incercbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i la frizer ce frizura iti sta bine si vezi poate iti place ce freza iti face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Eu sunt creata si m-am tuns bob mediu. Imi place cum imi sta big grin Nici eu nu stiam ce sa fac la inceput, dar am intrebat stylistul la care m-am tuns si mi-a zis ca imi va sta bine, si am incercat... big grin Il poti aranja putin cu spuma si va arata bine... happy

| fe2012 a răspuns:

Http://s843.photobucket.com/......tebucatar/

http://s843.photobucket.com/......tebucatar/

Cred ca iti va sta bine :)
Daca te tunzi asa trimite si mie o poza sa vad cum iti sta :d

sper ca te-am ajutat :*