| VeveLove a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=sl1VUqNRJV4
- Cum si-a facut tipa din videoclip parul asa fain? daca se poate sa imi spuneti cateva modalitati care nu imi afecteaza parul asa de tare.
- Cateva remedii impotriva caderii parului,nu stiu ce sa ii mai fac, imi cade foarte mult.

Răspuns Câştigător
| Andreea22X a răspuns:

Cu ondulatorul la facut cel mai probabil.dar poti incerca si cu spuma de par ..iti faci baie pe par, il lasi un pic sa se zvante dupa care te apleci lasi parul in jos si il dai cu spuma. poti sa ai obiceiul de a apuca parul un pic d la varfuri si sa il ridici in sus..paru ...sa il umfli ca sa zic asa... sper sa te ajute..nu stiu cat de mult ajuta daca ai parul moale..eu il am mai aspru si imi sta cret daca il dau cu spuma

1 răspuns: