| Allegria a întrebat:

Idei de machiaj pentru ochii mici si de culoare caprui inchis spre negrubatting eyelashes

3 răspunsuri:
| anonima16 a răspuns:

batting eyelashes Poi iti spun cum fac eu (si eu am ochii` caprui ) :d prima data pui` alb si dp dai un pic` cu roz dar numa pe jumatate` si dp faci cu creion` negrubatting eyelashes si arata super... Desi culorile cu care ti.ar sta bine ar fi cele deschise si nu prea stridente ca de ex : roz`, albastru deschis; portocaliu`etc. :]

| dulcika_3604 a răspuns:

Pai ce sa zic date cu creion albastru si fard alb sau gry o saty steie tzupel