| Dreamin a întrebat:

Imi cade parul ff mult de vreo 1luna. ce as putea folosi ca sa nu mai cada atat d mult? Eram vopsita blonda ma plictisisem de culoare si m-am vopsit bruneta. Miam pus vopseua d 2 ori intr-o saptamana pentru ca au mai ramas cateva suvite blonde. Ei bine nu imi place bruneta si as vrea sa ma vopsesc inpoi blonda dar mi-e frica ca il ard tot ca deja imi cade ff mult sad.

4 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Cumpara TonicCapilar si urmeaza instructiunile din prospect. Daca il folosesti la fiecare spalare, intr-o luna se vor cunoaste rezultatele. Arunca o privire si aici: http://www.divahair.ro/frumusete/ingrijirea_parului. Spor in toate sa ai!

| Loovee a răspuns:

Doamneeeeee I don't want to see. Sa nu te mai vopsesti ca nu e bine deloc. Sa iti povestes povestea mea daca imi dai voie...Si eu m.am vopsit roscata cu noantator si mi.am facut suvite blonde cu vopsea si am iesit urat si mi s. a stricat paru.Era fff tare si luciul natural s. a dus sad spre toamna m.am vopsit bruneta :X:X Era superb.Paru` meu se facuse din nou moale si frumos. Dupa 2 saptamani parul` a inceput sa imi pice exagerat demult si sa mi se aspreasca din nou. Mi.am luat o crema de par care ti. o dai cand faci baie si este buna.Crema nu costa mult.Pana in 10 lei si da rezultate bune! Funda?

| anonima2562 a răspuns:

Ai putea incerca nizoral happy si eu aveam probleme cu parul din cauza stresului si imi cadea f mult. merita sa incerci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa-ti faci un control sa vezi daca esti alergica la acea vopsea ...si eu m-am vopsit si ma manca scalpul si m-am dus la doctor ...nu stii ce se poate intampla. poti ramane cheala laughing) glm