| AnoAnonima0 a întrebat:

Imi cade rau parul si parca mi sa rarit.Analizele au iesit perfect dar de ce imi cade? Mai ales cand ma pieptan si mai rau.De ce?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil ai lipsa de vitamina (A si D), precum si componenti esentiali pentru mentinerea sanatoasa a pielii capilare.
Mananca natural si sanatos, pestele si supa de pui sa-ti fie in meniu mai des, mananca fructe proaspat culese de manutele tale...

5 răspunsuri:
| Ralukafay a răspuns:

Asa iti cade.Si mie imi cade cand ma pieptan.I-ati ulei de ricin.E bun pentru cresterea parului. Poate ti-l si intareste.

| Lorena7712 a răspuns:

Poate fi din cauza stresului, in cazul in care esti stresata. Alt motiv sincer nu stiu ce ar putea fi, dar probabil ca e si slab

| RaduXZ9 a răspuns:

Daca nu e din cauza stresului poate fi din cauza alimentatiei, poate nu ai destul fier in organism, spune-ne cam ce varsta ai ca sa ne facem o idee